İş Kamyonu Yarışı Oyunu

İş kamyonu yarışı oyununda 3 farklı türden araçla yarışacaksınız. 3 aşamalı olarak oynayacağınız bu oyunda ilk olarak mikserli kamyon ile yarışacaksınız. İnşaat alanında geçen bu oyunda ilk aşamayı sonlandırdıktan sonra ikinci aşamaya geçebilirsiniz.

iş kamyonu yarışı

iş kamyonu yarışı

İkinci aşamada harfiyat kamyonu ile yarışmaktasınız. Son olarak ise zehirli atık kamyonu ile yarışarak oyunu sonlandırabilirsiniz.

Nasıl Oynanır

İş kamyonu yarışı oyununu yön tuşlarına basarak ayarlayabilirsiniz. Oyunu daha zevkli hale getirebilmek için H tuşunu kullanarak çalacağınız kornalar ile ses efektleri yaratabilirsiniz.

iş kamyonu yarışı oyunu

iş kamyonu yarışı oyunu

Aracınızı hızlandırmak için yolda karşınıza çıkan şimşekleri toplamanız gerekmektedir. Ayrıca yol üzerindeki elmaslar yardımıyla skorunuzu yükseltebilirsiniz. Önünüze çıkan bariyerleri çarparak aşabilmektesiniz. Eğlenceli oyunlar dileriz.

iş kamyonu yarışı oyna

iş kamyonu oyna

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>